Знайомтеся із нашою командою!
Провідний бізнес-аналітик, проджект-менеджер : Петруш Олександр.

Працювати з Олександром — це бути впевненим у результаті. Він приєднався до нас на початку 2025 року — й за цей час став тим фахівцем, який вміє перетворити «хаос» на чітку та зрозумілу систему. Олександр бере на себе роль модератора, координує роботу команди та допомагає вибудовувати ефективні бізнес-процеси.
У житті завжди врівноважений та життєрадісний, усміхнений та легко заводить друзів. Він приклад того, як можна бути одночасно вимогливим до себе і відкритим до людей. Захоплення у нашого колеги - це автомобілі, полюбляє водити і самостійно ремонтувати (за потреби), з дитинства займався радіоелектронікою, зараз це дуже допомагає при вирішенні питань енергоживлення)))
Закінчив Київський національний університет за спеціальністю «Облік і аудит».
Біля 20 років пропрацював головним бухгалтером і фінансовим директором в декількох компаніях. Має досвід в будівничій компанії і в сфері послуг.
Ще дещо з його скілів:
• Великий досвід з ведення бухгалтерського та податкового обліку.
• Проходження тренінгу «Керівник підприємства»
• Впровадження та ведення управлінської програми BPML, моделювання бізнес-процесів, автоматизація ведення проектів, CRM-системи
• Фінансовий облік (CashFlow, P&L)
• Практичний досвід повного циклу діяльності підприємства від відкриття, проведення тендерних процедур (якщо потрібно) до надання зведених звітів засновнику або керівнику
• Має практику і досвід по створенню сайтів на Wordpress а також знання основ SEO просування сайтів


