ТОВ “Комплексне управління бізнес-процесами”     Адреса: 79011, Львів, вул. Тютюнників 55, 5-й поверх    замовити дзвінок

 

Професіоналізм – це прагнення до постійного вдосконалення, вміння аналізувати свої навички та розуміння, куди рухатись далі. Працівники компанії КУБ невпинно продовжують розвиватись, здаючи кваліфікаційні тести  та отримуючи нові сертифікати.

 

 

«Розвиваючи особистість разом змінюємо середовище» - основна ідея #ForumWest, що об'єднує успішні компанії з абсолютно різних сфер бізнесу.  #ForumWest - це платформа обміну досвідом партнерів, які діляться величезним досвідом ведення бізнесу в рамках створення сильної, конкурентоспроможної економіки нашої країни та підвищення її ефективності.

 

04-05 лютого 2020 року у м. Києві відбувся дводенний семінар «Про системи автоматизації бізнесу для продавців». Метою курсу було систематизувати раніше здобуті знання продавців компанії-членів САБ та більш детально ознайомити їх з продуктами лінійки BAS.  

  Компанія "КУБ" вітає своїх працівників з успішним складанням сертифікаційного іспиту. 

Новорічні свята вже давно не обходяться без традиційних корпоративів. Новорічні корпоративи є невід'ємною частиною корпоративної культури, що допомагають сформувати позитивний імідж компанії, а працівникам відчувати себе однією командою. 

Керівництво ТОВ "Комплексне управління бізнес - процесами", вітає всіх прекрасних жінок з святом весни!

Вітаємо всіх бухгалтерів з подачею річної звітності! Ще одна вершина підкорена! А тепер, нехай весь світ зачекає!

Ми раді новим спеціалістам, які доказують, що наша компанія перспективна і приваблива. 

І знову ми зустрілися з нашими партнерами з аудиторської компанії "Бейкер Тіллі Україна" на зимовому податковому семінарі. Найцінніше для професіоналів - це спілкування та обмін думками.